Film wizerunkowy

Chcesz oddać ducha swojej firmy?

Zdecyduj się na film wizerunkowy!

Odważ się pokazać swój zespół potencjalnym klientom i pochwal się pracownikami!

Prawdą jest, że treść video, która wpływa na emocje, jest bardzo wysoko oceniana przez odbiorców. Treści, które bawią, wzruszają, ożywiają lub uczą, są odbierane jako atrakcyjne i uruchamiają w widzu coś, co sprawia, że chętnie je obejrzy i udostępni dalej. Najlepsze markowe materiały video, w tym filmy wizerunkowe, opierają się na opowiadaniu historii firmy, gdzie wzbudzenie zainteresowania widzów jest najważniejsze.

Opowiedz ciekawą i prawdziwą historię, a widzowie staną się Twoimi klientami.

Współcześni odbiorcy mediów są przyzwyczajeni do tego, że marka pokazuje im swoje logo lub lokowanie produktu, ale jednocześnie w zamian za to chcą obejrzeć wyjątkowy, atrakcyjny i oryginalny film. Forma, długa czy krótka, nie ma tu znaczenia – ale skoro muszą oglądać logo Twojej firmy, oczekują ciekawej, angażującej i wzbudzającej emocje treści.

 

Nowa historia
Twojej marki

Marki bywają różne – od tych zakurzonych i błędnie komunikowanych po oklepane i słabnące. Możemy to zmienić! Pomożemy Ci, gdy chcesz odświeżyć swoją markę, opowiedzieć nową historię marki, czy też potrzebujesz nowego wizerunku firmy! Dostarczymy Ci kompletny program i propozycję zmian. Może film wizerunkowy to właśnie to, czego potrzeba Twojej marce.

Tworzymy zupełnie nowe historie, które wyróżniają firmę na tle konkurencji i budują silną więź z odbiorcami – gdziekolwiek i kimkolwiek są. Jesteśmy też twórcami jednych z najbardziej efektywnych i rozbudowanych elementów graficznych, które wspierają profesjonalne usługi. Nie chcemy kończyć naszej współpracy na jednym projekcie! Wielu Klientów dostaje od nas wsparcie w dalszej drodze – chronimy wizerunek i uczestniczymy w rozwoju marek w długoterminowej perspektywie.

Zapoznaj się z naszym portfolio, by dowiedzieć się więcej!

social-02
youtube
vimeo
social-03

Copyright Sema Studio © 2018 . All Rights Reserved.

Skontaktuj się z nami!

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.