Film reklamowy,
spot reklamowy

spot reklamowy, film promocyjny

Czy to dobra inwestycja?

Filmy reklamowe stanowią bardzo interesującą formę przekazu, która czasami bezwiednie “dopada” odbiorcę głęboko zakorzeniając się w jego podświadomości.

Dobry spot stanowi nowoczesną formę reklamy, która dociera do ogromnej ilości odbiorców. Dlatego wiele firm widząc ten trend tak chętnie decyduje się na zlecenie wykonania spotu czy filmu.

Siła obrazu i dźwięku niejednokrotnie potrafi zdziałać znacznie więcej, niż jakakolwiek reklama pisemna. Wielu przedsiębiorców stawia zatem na mocny przekaz wizualny by mieć pewność, że ich produkt zostanie zauważony.

Krótki spot reklamowy intryguje oraz przyciąga uwagę odbiorcy wywołując konkretne emocje. Ponadto filmy reklamowe znacznie szybciej docierają do świadomości klienta, niż jakakolwiek inna forma promocji. Spoty mogą nie tylko reklamować produkty, ale również przekazywać konkretne informacje, wzbudzać zaciekawienie, czy zainteresowanie po drugiej stronie ekranu.

Potęga filmów
reklamowych

Produkcja filmów i spotów reklamowych przeznaczona jest dla klientów z bardzo różnych branż.

Potęga obrazu oraz siła dźwięku, choć mogą być niedoceniane, mają ogromny wpływ na odbiorcę końcowego. Niekiedy kilkunasto- lub kilkudzisięciosekundowy spot potrafi doskonale zachęcić klienta do zapoznania się z ofertą danego przedsiębiorcy.

Ponadto w atrakcyjny sposób przedstawione produkty, usługi lub informacje o wydarzeniach robią ogromne wrażenie na odbiorcach.

Zazwyczaj standardowe filmy reklamowe trwają ok. 30 sekund, jednak ich długość można swobodnie modyfikować. W zależności od potrzeb i wymagań klienta spoty można zarówno wydłużać, jak i skracać.

Proces powstawania filmu

  • Zdefiniowanie grupy adresatów

  • Określenie wymagań wobec filmu

  • Przygotowanie scenariusza

  • Realizacja filmu

  • Postprodukcja

film-reklamowy

Główne zalety filmów
reklamowych

Spoty reklamowe w znacznym stopniu zwiększają oglądalność i rozpoznawalność marki. Ponadto są one bardzo wszechstronne i można je bez przeszkód umieszczać na swojej stronie internetowej czy w mediach społecznościowych.

Facebook, Vimeo czy Youtube to fantastyczne miejsca na umieszczenia krótkich spotów reklamowych. Dodatkowo audiowizualny charakter spotu zdecydowanie bardziej przyciąga uwagę klienta, niż jakakolwiek inna forma reklamy. Filmy reklamowe umieszczane w sieci stanowią znacznie trwalszą formę promocji, niż reklama papierowa. Wszystko to można zlecić prawdziwym profesjonalistom, którzy zajmą się produkcją i montażem spotu od początku do końca.

Dołącz jeszcze dziś do grona naszych zadowolonych klientów.

social-02
youtube
vimeo
social-03

Copyright Sema Studio © 2018 . All Rights Reserved.

Skontaktuj się z nami!

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.